english version<<- BACK ->> wersja polska

Inspirację czerpiemy z przyrody. Nasze żywioły to fotografia, wydawnictwa, telewizja, film i scena. Strona prezentuje działalność Jarosława Chyry, który w gronie doświadczonych i wspaniałych ludzi realizuje projekty oparte na zasadzie trzech kroków: poznać przyrodę - polubić ją - następnie poczuć szacunek oraz potrzebę ochrony. Oto projekty, poprzez które poznacie przyrodę, może ją polubicie a jeśli tak... wszystko w Waszych rękach. Zapraszamy


MAREK KRZYWKOWSKI - KAMIENNE ŚLADY

Marek Krzywkowski - Kamienne ślady Szczera i pouczająca opowieść o radościach, smutkach, miłościach... o losach rodziny Krzywkowskich. Książka przepełniona szlachetnymi wartościami, dobrym przykładem i żartem. "Kamienne ślady" tylko czasem odmieniają człowieka, ale zawsze... pozostawiają w nim ślad.

Oto kilka wybranych zdań wstępu:
Fragmenty opisujace najdawniejsze dzieje naszej rodziny wynikają z zapamiętanych przeze mnie opowieści najstarszych jej czlonków oraz ze źródeł, do jakich udało mi się dotrzeć. Opis uzupełniają fotografie moich najbliższych oraz miejsc i ludzi znanych mi i zapamiętanych, ważnych dla mnie i mojej rodziny.
Wielu z tych miejsc i ludzi już nie ma. Dwudziesty wiek - ten wiek zarazem straszny i piękny - przeszedł do historii. Przeminął, tak jak losy ludzi i miejsc, często nieznane lub zapomniane.
Marek Krzywkowski, Gdańsk 2005r


  Marek Krzywkowski - Kamienne ślady Marek Krzywkowski - Kamienne ślady Marek Krzywkowski - Kamienne ślady  
powiększ klikając na miniaturkę

© Marek Krzywkowski
ISBN 83-922315-0-3
Hajnówka 2005
opracowanie graficzne: Jarosław Chyra - VEA
redaktor wydania: Jarosław Chyra - FOTOMIX
druk: Drukarnia Manet
format 21x14cm, 144 strony, 112 czarno-białych fotografii